اورژانس وب چیست؟

اورژانس وب یک شرکت (طراحی وب اپلیکیشن و سئو و گرافیگ)و فروشگاه آنلاین (فروش قالب و افزونه های آماده) و آموزشگاه (آموزش های برنامه نویسی گرافیک و آموزش های تحت وب) است و شما میتوانید هرچیزی که برای کسب و کار خود میخواهید خرید کنید مثل آموزش های لازم جهت ساخت یک تیم و رهبری کردن آنها و فایل های آموشی ارزشمند و دوره های ارزشمند جهت داشتن یک ذهن ثروتمند.

تاریخچه اورژآنس وب:

مارکت ام ال ام از سال 1397 توسط محمد صادقی فر راه اندازی شد و فعالیت خود را به عنوان آموزش حرفه و طراحی سایت شروع کرد، هدف تیم اورژآنس وب رشد شخصیتی و تخصصی کاربران خودش بود.

هم اکنوناورژانس وب با رتبه حدود 5 هزار ایران (از نظر Alexa ) و حدود 100 کاربر فعال (خریدار یا فروشنده) جزو برترین سایت های تجاری فارسی(آموزشی و فروشگاهی) میباشد.

نحوه کارکرد اوژانس وب:

اورژانس وب بدون الگو برداری از هیچ سایتی راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای آموزش دهنده ها، برگزار کنندگان دوره، جلسه گردانان و در کل تولیدکنندگان محتوا باشد و برنامه نویسان و گرافیست ها و روند فعالیت به گونه ای است که تولیدکنندگان محتوا (مثلا یک گرافیست) آموزش یا پروژه خود را آماده مینمایند(مثلا طرح یک کارت ویزیت) و عرضه میکنند. کارمندان اورژانس وب بر اساس قوانین خود که برداشته از قوانین محتوایی جمهوری اسلامی ایران میباشد ارزیابی میکنند و درصورت تایید منتشر میکنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت تولید محصول اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.

یک مزیت دیگر در روند اورژانس وب این است که محصولات (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محصول و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت مارکت ام ال ام هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

مزیت اورژانس وب :

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران باید از اورژانس وب استفاده نمایند؟

  • چون ما ضمانت پشتیبانی میدهیم و از فروشندگانمان مدرک شناسایی و قرارداد داریم، کاربران ترجیح میدهند که با خیال آسوده از ما تهیه نمایند تا اینکه از فرد متخصص به صورت جدا تهیه نمایند.
  • ما به ازای مبلغ خرید به خریدارانمان 10% شارژ کیف پول هدیه میدهیم که با مبالغ در کیف پول خود میتوانند در سیستم اورژانس وب اقدام به خرید دیگر محصولات کنند.

ما سرویس عالی برای فروشندگان تهیه کرده ایم که مزیت های زیادی به همراه دارد. از جمله:

  • به دلیل داشتن برنامه نویسی استاندارد و رعایت اصول گوگل، در جستجو های حوزه فعالیت همیشه بالا هستیم.
  • سیستم پشتیبانی حرفه ای بین فروشنده و مشتریان خود.
  • با توجه به تاریخچه هر فروشنده مدال هایی دریافت مینمایند که تعداد و ارزش مدال های هر فروشنده او را به یک رقابت حساس وارد میکند و فروشندگان عالی میتوانند خوش بدرخشند. هدف ما نیز جذب فروشنده های با کیفیت است.

کارآفرینی اورژانس وب :

از آنجایی که در دسته های تولید محصول و فروش محتوای آموزشی در این زمینه تخصصی(آموزش طراحی سایت اپلیکیشن فتوشاپ برنامه نویسی روانشناسی فرووش و ..) ، متخصصانِ در این زمینه فرصت عرضه محصولات خود را دارند و ۸۰٪ درآمد حاصل از فروش محصولاتشان را خودشان دریافت میکنند، کار آفرینی بزرگی در حوزه فناوری اطلاعات صورت میگیرد. یعنی مثلا اگر کل سیستم آورژانس وب در یک ماه ۱۰۰ میلیون تومان فروش ایجاد نماید، ۸۰ میلیون آن به خود فروشندگان میرسد و اگر این مبلغ را با یک کارگاه یا کارخانه مقایسه کنید انگار به بیش از ۶۰ نیرو مشغول به کار هستند، و حقوق ماهیانه اداره کار پرداخت میگردد که این روند فرصت خیلی خوبی برای درامدزایی افراد علاقه مند و متخصص را پدید می آورد.

شما نیز به جمع ما بپیوندید